Beylikdüzü Boyacı Alçıcı

Beylikdüzü Boyacı Alçıcı

Beylikdüzü Beykent bölgesi boya badana alçıpan tadilat işlemleri ekiplerimile Beylikdüzü Boyacı Alçıcı işlerini özenle sizler için yapıyoruz.

İç dekorasyonda farklı bir çok çalışmayı yüklenen Beykent Boyacı ve Beylikdüzü Boyacım olarak bizler iç ve dış tadilat dekorasyon alanlarında hizmetinizdeyiz.

 Beykent Dış Cephe Tadilat ve Boyama, Beyken Boyacı ve Tadilat, Beykent Anahtar Teslim, Beykent Dış Cephe, Beykent İç Dekorasyon Ekibi olarak, yaklaşık on beş yıldır İstanbul´un birçok bölgesinde verdiğimiz hizmetler ve başta Beylikdüzü Beykent bölgesinde yaptığımız kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Boya Badana Alçıpan Hizmetlerimiz

Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler. Elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar.Alçıpan’ ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır .Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz. Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir. Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.

Ev Dekorasyonu Boya Fikirleri

En iyi boya seçimi, En iyi boya hangisi?

Boya badana alanında çeşitli markalı boya badana türleri ve işlemleri bulunur. Boya malzemesinin içeriğinde Pas Önleyici Boya, Örümcek ve Haşare Önleyici Boya, Antibakteriyel Boya, Antiküf Boya, Silinebilir Boya, Silikon Bazlı Boya, Sedef Boya, Desenli Boya, İtalyan Boya, Kaplama Boya, Cilalı Boya, Yağı Boya gibi bir çok farklı boya çeşitleri ve bunların özellikleri mevcut.

Boya Badana Fikirleri

Kullanılacak alana göre kalite ve işlev farkı sunan boya badana ürünleri arasında

  • Dyo Boya
  • Marshall Boya
  • Filli boya.
  • Juton Boya
  • Polisan Boya
  • Permolit Boya

Gibi markalar yoğun kullanım alanı bulan önde gelen boya markalarındandır. Bu boya badana ürünlerinin kullanım alanlarına göre kalite farkı veya renk veya içeriğine göre kalite farkı vardır.

Boya Badana Dekorasyon Alternatifler

Üst kısımda da belirttiğimiz gibi marka olarak isim yapmış ve dikkat çeken birbirinden farklı bir çok boya markası vardır. Bu ürünler farklı boya dekorasyon alanında öne çıkan ve işlevleri itibariyle farklılık sunan markalardır.

Bizler sizlerin tercihleri doğrultusunda ve bütcenizi baz alarak yaptığımız fiyatlandırmaya bağlı olarak bir çok marka kartelası arasında sizlere seçenekler sunup uygun fiyata uygun çalışmalar için hizmetinizdeyiz.

Hemen Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.

Yorumlar kapalıdır.